Vyjížďky do přírody

 
K dispozici máme koně, kteří uspokojí jezdce jakékoliv úrovně - nebojí se, mají chuť pracovat a jsou bezproblémoví na ošetřování. Jezdíme western a máme své ustálené návyky a pravidla, které se nemusí shodovat s režimem jiných stájí, případně s jakousi obecnou představou veřejnosti o ježdění. Berte tedy prosím na vědomí, že během Vaší vyjížďky budeme tyto zásady vyžadovat i od vás.
  • 60 minut             300 Kč
  • půldenní             700 Kč
  • celodenní           1000 Kč 
  • vícedenní            1200 Kč/den 
 
 
Postup zakoupení: zašlete nám email , kde uvedete Vaše kontaktní údaje. My Vám obratem zašleme instukce k zaplacení + variabilní symbol. Poté, co bude částka připsána na náš účet, odešleme Vám emailem permanentku s unikátním specifickým kódem a Vy si ji můžete v pohodlí svého domova vytisknout! Termín vyjížděk je možné objednávat pouze telefonicky a až po zaplacení permanentky.
Zaplacenou permanentku je také možné osobně vyzvednout v tetovacím studiu Hardset na Běhounské 22 (vyčkejte však na potvzení emailem).

Jednodenní a vícedenní putování 

 

Organizujeme puťáky různých obtížností. Aktuální nabídku, termíny a cenu naleznete na našich facebookových stránkách! Jsme schopni sestavit vám výlet/víkend/dovolenou na míru. Máme osvědčené terény v okolí Brna a na Vysočině, kde jsme schopni zajistit i ubytování a vozidlový doprovod. Realizovali jsme již několik stovek putování po kopytě a jsme zkušenými průvodci. Pokud máte ale vlastní vizi, můžeme se na ni společně domluvit. Kontaktujte nás! 

 

 

Dárkové poukazy 

 

Udělejte radost svým blízkým a věnujte jim dárkový poukaz v hodnotě, kterou sami určíte (minimálně 300Kč). 

  1. Zašlete nám e-mail (možno i prostřednictvím zprávy na facebooku) s následujícími údaji: jméno obdarovaného (komu poukaz kupujete), Vaše jméno, telefonní číslo, hodnota, na kterou chcete poukaz vystavit a email, na který máme dárkový poukaz odeslat + popřípadě Vámi zvolený stručný doprovodný text. 
  2. Zašlete částku na náš účet - variabilní symbol je datum Vaší platby (např. 1508 - je-li datum Vaší platby 15.8.)
  3.  

Pozor! Dárkové poukazy zasíláme až po obdržení částky na náš účet! Na dárkový poukaz vypisujeme tzv. specifický kód - unikátní číslo, které identifikuje konkrétní dárkový poukaz. Bez tohoto kódu je poukaz neplatný. 

 
 

 

Vyjížďky do přírody